Kdo jsme ?

Vážení čtenáři,

 

vítáme Vás v našem obchůdku zaměřeném na kvalitní dámské a pánské deštníky.. V nabídce naleznete převážně obrácené deštníky.Každý deštníky se liší svým designem ,ale praktické jsou všechny stejně.

Jsme síť nejen internetových obchodů,která začala vznikat už v roce 2011 .Naše jádro tvoří k dnešnímu dni spousta webů s různou tématikou postavenou tak , aby zákazník dostal vše co si jeho srdce žádá a co je v našich silách splnit :-)

Mezi naši největší chloubu rozhodně patří Zigishop.cz ,který se pyšní hodnocením Vás zákazníku a má certifikát ,, OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY,,na Heureka.cz Jedná se o internetový obchod ,ve kterém naleznete snad vše..jen pro zajímavost na Zigishop.cz naleznete kolem 5000 položek.V nabídce tohoto obchodu mj. naleznete potřeby pro camping jako spací pytle,karimatky,stany a další vybavení pro pořádný výlet :-) TIP ... pokud se chystáte na vodu tak doporučujeme kvalitní námořnické tričko :-)

Mezi naše další podařená díla patří Volnypad-vetrnytunel.cz . Jedná se web,který svým zaměřením nadchne každého , kdo žije teď a tady nebo takového zákazníka, který chce darovat vzpomínku na celý život. Prioritně se zaměřujeme na oblíbený let ve větrném tunelu , který patří mezi nejprodávanější zážitky vůbec.

Nyní s novinkou a to létáním ve virtuální realitě ( více informací ZDE )

Co tam máme dál ? :-)

Pokud patříte mezi nadšence a fanoušky sportu všeobecně,tak doporučujeme náš BubenNaFandeni.cz.Bubennafandeni.cz  specialista na bubny na fandění,kde naleznete jak malé fandící bubny ,tak bubny velké ideální na hokej atd.