Kdo jsme ?

Vážení čtenáři,

 

vítáme Vás v našem obchůdku zaměřeném na kvalitní dámské a pánské deštníky.. V nabídce naleznete převážně obrácené deštníky.Každý deštníky se liší svým designem ,ale praktické jsou všechny stejně.

Jsme síť nejen internetových obchodů,která začala vznikat už v roce 2011 .Naše jádro tvoří k dnešnímu dni spousta webů s různou tématikou postavenou tak , aby zákazník dostal vše co si jeho srdce žádá a co je v našich silách splnit :-)

Mezi naši největší chloubu rozhodně patří Zigishop.cz ,který se pyšní hodnocením Vás zákazníku a má certifikát ,, OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY,,na Heureka.cz Jedná se o internetový obchod ,ve kterém naleznete snad vše..jen pro zajímavost na Zigishop.cz naleznete kolem 5000 položek.V nabídce tohoto obchodu mj. naleznete potřeby pro camping jako spací pytle,karimatky,stany a další vybavení pro pořádný výlet :-) TIP ... pokud se chystáte na vodu tak doporučujeme kvalitní námořnické tričko :-)

Mezi naše další podařená díla patří Volnypad-vetrnytunel.cz . Jedná se web,který svým zaměřením nadchne každého , kdo žije teď a tady nebo takového zákazníka, který chce darovat vzpomínku na celý život. Prioritně se zaměřujeme na oblíbený let ve větrném tunelu , který patří mezi nejprodávanější zážitky vůbec.

Nyní s novinkou a to létáním ve virtuální realitě ( více informací ZDE )

Co tam máme dál ? :-)

Pokud patříte mezi nadšence a fanoušky sportu všeobecně,tak doporučujeme náš BubenNaFandeni.cz.Bubennafandeni.cz  specialista na bubny na fandění,kde naleznete jak malé fandící bubny ,tak bubny velké ideální na hokej atd.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.